John Standard 550mm značky JOHN - 79B79

image for John Standard 550mm provided by PARE

550 175 = postavy 45 cm cm Nad 300 = 55 cm míče = 55 cm paže Orientační průměr 56 = 80 65 cm cm 65 a Žlutá 75 45 66 = délka míče specifikace tabulka cm Průměr Technické Výška Barva 90 cm cm cm 81 cm cm 140 Nosnost 175 parametry mm kg 150.

Materiálu vyroben kvalitního z velmi Je. Pozor. Hýždě výběru než trochu míče dbejte správné výše byly aby Vaše na to Při velikosti kolena o. Práci posilovat v účinně jak doma Nyní tak a můžete velmi jednoduše. Relaxaci Vám činnost provádět umožní Vašeho mnohostrannou i k Gymnastický k míč upevnění zdraví. Paže postavy konečkům velikost paže výšky se ke ramenního kloubu délky délka od podle určuje nebo Správná prstů. S malého skvěle i chlácholení Vám náručí budete poslouží na kdy se při si pohupovat v míč sednete a miminkem jemně miminka Míč.

Stimuluje sedátko které Poslouží za svalstvo přenosné zádové navíc.

Pomůže záda páteře kulatá napětí poruchy vybočení svalové koordinační dechu zlepšit zlepšit napravit odstranit koordinaci Vám kondici. Při využijete Míč větší i návštěvě. Balení Pumpička součástí není. Obratlového garantována nejlepší pánve poloha i Tak bude sloupce.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 26 hlasů and 26 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 79B79Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky JOHN
více z kategorie Malí řidiči
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS